מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

שיש דיפ פרפל

שיש דיפ פרפל – משהו שונה לעיצוב הבית הייחודי שלכם

עיצוב הבית באמצעות שיש טבעי, הפך כבר לשם דבר בכל רחבי העולם, ואין ספק שעמידות השיש ויופיו הייחודי מהווים את הסיבות העיקריות לבחירה בו. בין אם לחיפוי של קירות או לריצוף, שימוש במשטחי שיש מבטיח מראה שנשמר לאורך שנים על גבי שנים, ועמידות בפני נזקים. הגוונים הרבים של השיש הטבעי וביניהם שיש דיפ פרפל, מייצרים אפשרויות בחירה מפתיעות ומעניינות, לעיצוב בתים ייחודיים המשקפים את טעמם היוקרתי של המתגוררים בתוכם.

לא רק שם של להקה – שיש דיפ פרפל מעניק מראה ייחודי לחיפוי משטחים

הגוון הסגול-חום העמוק של השיש, שבזכותו הוענק לו שמו, מזכיר אדמה ומאפשר לקירות הבית לקבל מראה חם ומעט אוונגרדי אפילו. השימוש בגוון שכזה יכול להעניק לכל אזור בבית שבו הוא משמש, ויזואליות לא רגילה ותחושה של חיות ורעננות, במיוחד כאשר משלבים בחלל תאורה מתאימה.

חיפויים בגוונים כהים הופכים בשנים האחרונות לבחירה עיצובית של יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים. שיש דיפ פרפל הינו אחד מסוגי השיש הטבעיים, וקשה מאוד לנסות לייצר חיקוי איכותי שלו באמצעות אבן המיוצרת במפעל. ה"משחקים" של הצבעים החומים והשחורים על גבי השיש, מזכירים את רגבי האדמה ומקנים תחושה של מבט מלמעלה על אזור טבעי שאיננו מיושב.

המראה והתחושה הכל כך קרובה הזו לטבע, מתאימים במיוחד דווקא בחללים "קרים" כמו משרדים ומבנים גדולים, ועוזרים לעצב מבנים בעלי אווירה יוקרתית ובלתי רגילה.