מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

שיש דיוניסוס

שיש דיוניסוס לעיצוב מרשים בחללים מעוצבים

ריצוף בעזרת שיש דיוניסוס מייצר תחושה של שלווה, ומתאים מאוד למבנים וחללים בכל הגדלים. אין ספק שכאשר ישנה שאיפה לעיצוב הבית בצורה ניטרלית, בגוון שיאפשר משחק של צבעים בריהוט ובאביזרים, חיפוי קירות או ריצוף בגוון בהיר יכול להתאים לכל שילוב צבעים שהוא. הבחירה בשיש טבעי מאפשרת קבלת מראה ייחודי, שאינו דומה לשום דבר אחר ותעשייתי בתחום.

שיש דיוניסוס

שיש דיוניסוס יכול להתאים לחיפוי משטחים במגוון סוגים

רבים מאתנו רגילים לראות משטחי שיש רק במטבח, אבל המגמה העולמית השתנתה וכיום גם בבתים פרטיים ניתן לראות חיפויי קיר ומרצפות, העשויים מחומר טבעי ועמיד זה. אין ספק שהוויזואליות שמעניק השיש לא ניתנת לחיקוי באמצעות אבנים מלאכותיות, וזאת בשל השרטוטים העדינים וה"ציורים" שהטבע העניק לו.

שיש דיוניסוס הוא אמנם בעל גוון בהיר מאוד, אבל איננו חלק לחלוטין. הגוון הזה של השיש שזור בפסים כהים המקנים לו מראה של שמיים מעוננים, והיתרון בכך הוא בניקיון העיצובי שהוא מעניק מחד, ומאידך – יכולתו לייצר תחושה טבעית ולא תעשייתית לחלל שבו הוא משולב.

בין אם מדובר על חיפויי קיר בתוך הבית או מחוצה לו, חיפוי למדרגות בכניסה לבית או לעסק או אפילו כחיפוי של משטחי – ענק במקומות ציבוריים גדולים, שיש דיוניסוס שומר על תכונותיו המופלאות לתקופות ארוכות ביותר. החוזק של השיש הטבעי בשילוב המראה היוקרתי, מייצר מוצר איכותו שאדריכלים מעדיפים בתכנון של מבנים מכל הסוגים.