מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

אבן בלוסטון מוברש

אבן בלוסטון

מתלבטים איזו אבן כדאי לשלב בכניסה לבניין שלכם? רכשתם לא מזמן בית פרטי ואתם חושבים כיצד תוכלו לעצב אותו כך שהוא יהיה שונה, מקורי וכמה שיותר אלגנטי? אם כך, אין ספק שחלק מהמשימות שעומדות בפניכם זו המשימה של בחירת הריצוף. עולם הריצוף המודרני מציע לכם אינספור אפשרויות ולכן ברור מדוע אפשר להבין את הדילמה שמולה אתם ניצבים. עם זאת, במידה ואתם מחפשים פתרון שיהיה עמיד, יפה וייראה כמה שיותר יוקרתי, כדאי שתכירו מקרוב את האופציה של אבן בלוסטון הידועה.

מה זו למעשה אבן בלוסטון?

המקור של האבן הוא בסין והמאפיינים העיקריים שלה הם הגוונים הכהים שלה כי לרוב היא מגיעה בצבע אפור ושחור חזק במיוחד. אבן בלוסטון היא שיש סיני חזק וצפוף, מאוד פופולרי לריצופי חוץ בעיבודים שונים באופן מותז חול, מוברש או מבריק. יש לה מרקם גירי נהדר ובפועל היא מקוטלגת כאבן שיש, מה שאומר שעל ידי ליטוש האבן הזאת ניתן יהיה להגיע לרמת גימור מבריקה ויפה במיוחד. כדאי לדעת שלאבן הזאת יש גם גרסה צבורה שלמעשה מעניקה לה מראה שמצד אחד הוא מאוד עתיק אך מצד שני יש בו גם משהו מודרני ואפילו ייחודי ושונה לעומת אפשרויות אחרות. האבן מתאימה בעיקר לריצופים חיצוניים אך גם לחדרים רטובים כך שאפילו אם אתם מחפשים את הפתרון המושלם לחדר הרחצה שלכם, אבן בלוסטון היא אופציה שכדאי לחשוב עליה ברצינות.

איזה שימושים יש לאבן הנפלאה הזאת?

עוד לפני שנדבר על אבן בלוסטון מחיר, כדאי  להכיר את השימושים השונים שיש לה. חשוב  לשים לב לכך שבדרך כלל היא מגיעה בגדלים מאוד גדולים, בהשוואה לריצופים אחרים, מה שהופך אותה למושלמת עבור משטחים רחבים, גדולים ופתוחים. נעשה בה שימוש רב כריצוף פנים מבריק ומלוטש כך שגם במובן הזה ניתן יהיה לשלב אותה בעיצוב הבית והמשרד באזורים שונים. כאשר מדברים על אבן בלוסטון מחיר מגלים שהיא לא מאוד יותר יקרה לעומת אפשרויות אחרות כך שאם זה מה שגרם לכם לדילמה עד היום, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי אין ספק שתוכלו לעמוד במחירים שלה.

כיצד מתחזקים אבן בלוסטון

זה לא משנה אם אתם חושבים לשלב היום בבית אבן בלוסטון מוברשת או אבן בלוסטון מבריקה או כל אופציה אחרת כי בכל מקרה כדאי יהיה לבדוק, בין היתר, את התחזוקה הנדרשת לאבן שבה אתם בוחרים. במקרה של אבן בלוסטון מוברשת כדאי לקחת בחשבון שעדיף להימנע מהשימוש בחומרים שהם מאוד חומציים. יש בימינו חומרים ייעודיים לניקוי אבנים מהסוג הזה ולכן חשוב להקפיד על שימוש רק בחומרים אלה. הם ישמור על האבן ויאריכו את חייה, אז למה לקחת סיכונים מיותרים? אומנם זה נכון שהצבע כהה ולא יראו על האבן פגמים שעלולים להיווצר כתוצאה משימוש בחומרים חומציים, אך מצד שני, עדיף לעשות שימוש בחומרי הניקוי המתאימים. אתם תראו שהבחירה באבן הזאת תניח את דעתכם ולא תתחרטו עליה, כי אם כבר משקיעים בעיצוב הבית, מדוע לא לעשות זאת כמו שצריך ובצורה אלגנטית? שלבו אבן בלוסטון באזורים שונים ותיהנו ממנה לעשות שנים.