מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

אבן שחורה נרומקווינה

אבן שחורה נרומקווינה למראה יוקרתי

חיפוי קירות או ריצוף באמצעות אבן שחורה, משמעותו הקניית מראה ייחודי למשטח שבו נעשה שימוש באבן. גוון כהה איננו נפוץ מאוד בעיצוב בתים, כיוון שרבים מבין האנשים שנמצאים בתהליך של "הלבשת" הבית, עדיין שבויים במיתוס הטוען שגוון כהה יוצר אפקט של הקטנת החלל, מה שלא תמיד נכון. חשוב להכיר את היתרונות הגדולים של החיפוי באבן שחורה, ולשים את הדגש על הדרכים שבהם ניתן להשתמש בה, על מנת להעניק לבית מראה יוקרתי במיוחד, ממש כמו שימוש בשיש.

ריצוף אבן שחורה

מהם המאפיישנים של אבן שחורה?

בין אם מדובר באבן בזלטינו או באבן צפחה לדוגמה, האבן השחורה מיועדת למי שאוהב וויזואליות חזקה בבית שלו, כזו שיש לה "אמירה". אי אפשר להביט בחיפוי קיר כהה ולא להתרשם, או להתהלך על ריצוף מאבן טבעית כהה מבלי להרגיש את תחושת הייחודיות של העיצוב.

אבן שחורה אידיאלית לעיצוב מטבחים כיוון שבהשוואה לאבן או לחיפוי שיש בצבע טבעי – היא מטשטשת היטב כתמים, השכיחים כמובן באזור זה של הבית בשל פעולות הבישול והטיגון. כחיפוי קיר במטבח, אבן שחורה מעניקה מראה נקי בכל עת, ותורמת לשמירה על הקירות עצמם.

במשרדים, חללים גדולים ובבתים יוקרתיים כמו וילות – אבן שחורה בשילוב עם מנורות מסוגים שונים, אשר "זורקות אור" על המשטח הכהה, מייצרות מראה מיוחד ולא רגיל. השימוש בה רלוונטי גם לריצוף והיא מייצרת מראה טבעי ונדיר, שקשה לחקות בעזרת חיפויים מלאכותיים.