מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

אבן צפחה מטקו

אבן צפחה מטקו – ממעקי האדמה אל הבית שלכם

השימוש באבן טבעית ועיצוב בצבעים שהטבע יצר, הוא אחת מהבחירות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות, כאשר אחד מהאבנים היוקרתיות יותר היא אבן הצפחה. גוון אבן מטקו הוא אחד מסוגיה של האבן הייחודית הזו, שמקורה במעמקים של כדור הארץ, ומדהים להבין כיצד היא יכולה להשתלב בעיצוב הבית ולהעניק לו מהיופי הטבעי שלה.

למה כדאי לעצב את הבית באמצעות שימוש בחיפוי אבן מטקו?

חיפוי בעזרת אבן טבעית יכול להתאים למגוון אזורים בבית, או לחילופין במשרד ובחללים ציבוריים ועסקיים שונים. הרצון להעניק מראה ש"מתכתב" עם הטבע גם במקומות שלגמרי מרוחקים ממנו, מקורו בשייכות הטבעית של האדם אל האדמה ואל כדור הארץ.

מרקמה של אבן צפחה הוא גבישי וזאת בשל השכבות השונות שנוצרות בתוכה, כיוון שהיא נבנית בסביבה בה קיים לחץ וטמפרטורה המייצרת מראה שאין דומה לו. אבן מטקו היא הבהירה יחסית לעומת הסוגים האחרים של אבן הצפחה, על אף שהיא עדיין כהה ביחס לאבנים טבעיות אחרות המשמשות לחיפויים של קירות או של ריצוף.

יתרונות האבן

יתרונותיה הגדולים של אבן מטקו מצויים, בין היתר, בהרכבה הכימי הייחודי, המייצר משטח בעל עמידות גבוהה שעשוי להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות במיוחד. בנוסף לכך, הגוונים החמים והכהים של אבני הצפחה כולן, מגוון המטקו ועד לשחור, מאפשרים שימוש נוח ומטשטש כתמים בכל אזור שבו נעשה בהן שימוש, תוך הענקת תחושה של קרבה לטבע.