מלאו פרטים ונציגינו יצרו קשר בהקדם
פתח

אבן טרוורטין אפור

אבן טרוורטין אפור

אבן טרוורטין

אבן טרוורטין היא אבן איכותית, טבעית ויפה במיוחד אשר מגיעה בעיקר ממדינות כמו איטליה טורקיה וירדן. היא מהווה תוצר של שקיעת לא מעט חומרים טבעיים במקורות מים שונים וזה מה שנותן לה בסופו של דבר את הגוון ואת המרקם המיוחד. היום ניתן להזמין את האבן הזאת בצבעים שונים כמו חום, אדמדם ואפילו צהוב, כך שאין ספק שגם אתם, כמו כל מי שכבר הזמין אבן כזאת, תוכלו לבחור בדיוק את הצבע המתאים לכם. אבן זו מתאימה לעיצוב בסגנון כפרי עתיק כך שאם יש אזורים שונים בבית או בחצר ביתכם שבהם אתם רוצים ליצור אווירה כזאת, אין ספק שהאופציה של אבן טרוורטין בהחלט יכולה לעניין אתכם.

השימושים הרבים שיש לאבן טרוורטין

ראשית, כדאי לדעת שמבחינת התחזוקה האבן הזאת כן דורשת תחזוקה ספציפית שכן היא עלולה לספוג כתמים שונים. מצד שני, יש היום לא מעט חומרים מתקדמים שיסייעו לכם לתחזק אותה ולשמור עליה כך שאין סיבה לחשוש מהעניין. מבחינת השימושים שיש לאופציה כמו אבן טרוורטין אנחנו רואים שמדובר על שימושים רבים, כמו לדוגמא: ריצוף שיש בפנים הבית, ריצוף של משטחים חיצוניים, אבן חיפוי ואפילו ריצוף של חדרי מדרגות. המראה של האבן הזאת מאוד אלגנטי, מיוחד ויוקרתי, כך שזה לא במקרה שבמדינה אירופאית וקלאסית כמו איטליה נעשה בה שימוש באינספור בתים פרטיים ומבנים ציבוריים.

אבן טרוורטין היא אבן המגיעה ממספר מקומות בעולם בגוונים שונים: קרם בהיר, קלאסיק, חום ברונזה,אבן טרוורטין  בצבע אפור וברמות מיון שונות. ניתן להזמין בסוגי חיתוך שונים: עם הגיד או נגד הגיד. מאופיינת בנקבוביות/חורים פתוחים, שאותם ניתן לסתום ע"י צמנט / דבק אפוקסי שקוף / דבק שיש. מראה כפרי ואותנטי.