פרופיל חברה

אודות חברת StoneGallery

סטון גלרי הוקמה ע"י אלי מורדוף בשנת 2000. אלי גדל במשפחה שתחום השיש היה חלק מחיי המשפחה, ולהוריו היה מפעל שיש קטן ומשפחתי שהיה בין הוותיקים בתל אביב  בשנת 2008 פתחה החברה גלריה מקצועית ומגוונת במתחם הדיזיין ברחוב הלח"י בבני ברק.

"סטון גלרי" הינה חברה המתמחה בייבוא של שיש ואבן טבעית לריצוף וחיפוי, ולוחות פורצלן מדוקק. החברה מהמובילות והמקצועיות בענף בישראל, בעלת ניסיון רב שנים בפרויקטים פרטיים וציבוריים.

"סטון גלרי" בעלת גלריית בוטיק ברחוב לחי 28 בבני ברק, ומגרש לוגיסטי עם מלאי גדול של אריחים, וכן מבחר מרהיב של לוחות שיש לריצוף וחיפוי מכל יעד בעולם, לוחות פורצלן מדוקק תוצרת איטליה, במגוון דגמים דמוי שיש ואבן, בטון ומתכת. כמו כן אריחי טרצ'ו במידות וטקסטורות שונות ופרקט עץ טבעי עם קולקציה מרהיבה.

החברה בעלת גלריית לוחות שיש מרהיבה ויוקרתית במגוון רחב מכל יעד בעולם, החל מלוחות אוניקס, וכלה בלוחות טאסוס, סיוואץ', סטאטואריו, כלכתא, רפאל, בזלטינה ועוד סטון גלרי מתמחה בתפירת "חליפה אישית" ומותאמת לכל לקוח, ומעמידה פתרונות לכל תקציב ולכל קונספט עיצובי רצוי, בהזמנות מיוחדות לפי דרישה.

חברתנו נותנת מענה בייעוץ ועיצוב עם צוות מקצועי מהשורה הראשונה, בעל ידע נרחב וניסיון בסוגי החומרים הרבים. כמו כן, חברת סטון גלרי מוליכה קו של חנויות בוטיק המתמחות במוצר.

סטון גלרי בעלת מוניטין גבוה בשוק, נהנית מיתרון יד ראשונה ורמת מיון גבוהה, ומספקת שירות מסור ללקוחותיה.

סטון גלרי הינה יבואנית ממדינות רבות בעולם של חומרים בקשת גוונים וטקסטורות רחבה ביותר, תוך הקפדה מרובה על בקרת האיכות בחו"ל ומיון האבנים טרם הבאתם ארצה. בכירי החברה מרבים בביקורים בתערוכות בחו"ל ובמחצבות חדשות על מנת להקדים ולהביא ארצה את כל חידושי הטבע ולהתעדכן במוצרים החדשים הנחצבים בעולם.

החברה מאמינה באיכות ללא פשרות ועובדת עם מלאי גדול של אריחים לריצוף שיש במידות שונות וכן מבחר מרהיב של לוחות שיש לחדרי אמבטיה

צוות העובדים בחברה כולל אנשי מקצוע העובדים שנים רבות בענף ונותנים מענה בייעוץ ועיצוב, מיון ופריסת האבן בארץ ובחו"ל, ידע נרחב בסוגי השיש הרבים – מקורותיהם ואיכותם, שירות שינוע ולוגיסטיקה, עבודה מול אדריכלים ובקיאות בקריאת תוכניות ופרטים.

פרופיל סטון גלרי

חברת סטון גלרי נותנת מענה ייצרני לפרטים ועיבודים שונים באבן ושיש תוך שימוש במפעלים מן המתקדמים בארץ בציוד ובידע. החברה מלווה כל פרויקט בביקור בשטח, תיאום ציפיות מול הלקוח, ובמידת הצורך אף מיון השיש בחו"ל ביחד עם הלקוח או מי מטעמו.

חברת סטון גלרי עובדת עם קשת רחבה של אדריכלים ומעצבים אשר מחפשים לעצמם שקט מקצועי וידע נרחב תוך שמירה על מחירים הוגנים כלפי הלקוחות.  אדריכלים רבים יוכלו להעיד על איכות המוצרים והשירות בחברה, בפרויקטים איכותיים ומורכבים, התואמים כל חזון ופנטזיה.

סטון גלרי נגישה לכל מוצר ברחבי העולם ומאמינה שאין חומר שאינו בר השגה ומביאה ללקוח כל מוצר בכל עיבוד ומידה נדרשים- חומרים נדירים ביותר וקשים להשגה לצד חומרים שכיחים.

סטון גלרי מתמחה בעבודות מורכבות ופרטים מיוחדים של משטחי עבודה, מדרגות ופאנלים, מסגרות וספי חלון, עמודי אבן, קרניזים, התאמות גידים וחיתוכי בוק מצ', שטיחי ווטר ג'ט, קמינים וכיורים, עיבודים עתיקים, וחיתוכי לייזר ישרים ומעוגלים.

"סטון גלרי" מספקת מענה וייעוץ לעבודת ליטוש עפ"י הצורך ולאחרונה החלה לספק פתרונות גם בתחום היישום של שיש ואבן טבעית.

הכולל את הביצוע של עבודות ריצוף, חיפוי, מדרגות, חיתוך לפי מידה וכו'...

העבודה כוללת ביקור של איש מקצוע באתר, מדידה, ייעוץ והכוונה.

כך למעשה, יכולים הלקוחות ליהנות מחומר גלם איכותי ומרמת עבודה גבוהה תחת קורת גג אחת, במחיר הוגן ובאחריות.

מרכז לוגיסטי

מרכז לוגיסטי

אולם תצוגה

אולם תצוגה

מפעל

מפעל

בתקשורת

בתקשורת